KONKURSY, ZAWODY,……

Jak co roku, także i w tym roku szkolnym 2010/ 2011  nasze przedszkolaki biorą udział w różnorodnych konkursach organizowanych na terenie miasta Lublińca i poza nim. Najczęściej są to konkursy plastyczne i   startujemy w nich z różnym powodzeniem. Wszystkim laureatom i paniom je przygotowującym składamy podziękowania i życzymy dalszych sukcesów. Będziemy je opisywać sukcesywnie w dalszej części artykułu.

W październiku braliśmy udział w konkursie plastycznym zorganizowanym przez Klub Garnizonowy  w Lublińcu pod hasłem „Komandosi w naszym mieście”. Nagrody zdobyli:
  • Julia Knop z grupy 5- latków- II miejsce– wych. A. Kolp
  • Julia Kierat z grupy 5- latków- wyróżnienie– wych. A. Kolp
  • Dominika Huss z grupy 6- latków- wyróżnienie– wych. D. Tadeusiak- Śliwa
  • Ewelina Pradelok z grupy 4- latków- wyróżnienie -wych. U. Słota
W listopadzie- XVII Wojewódzki Konkurs Plastyczny na Świąteczną Kartkę Bożonarodzeniową organizowany przez MDK     w Lublińcu. Nagrodzony:
  • Kamil Kuś z grupy 5-latków- wyróżnienie– wych. E. Bąk.
Listopad/ grudzień- konkurs plastyczny dla dzieci 6-letnich „Czekamy na Mikołaja” zorganizowany przez nasze przedszkole. Nagrodzona:
  • Dominika Huss– z grupy 6- latków- wyróżnienie–  wych. D. Tadeusiak- Śliwa