LAKI z wizytą u Żabek i Biedronek

IMG_8414    IMG_8413    IMG_8412    IMG_8410   IMG_8431

W piątek 16 listopada po raz kolejny nasze przedszkole odwiedziła Pani Izabela z psem w ramach zajęć z dogoterapii. Tym razem Laki odwiedził grupę Żabek oraz Biedronek.

Tytuł spojlera

Dzieci mogły się przekonać jak miękką sierść ma nasz czworonożny gość oraz spróbować prowadzić go na smyczy, a także praktycznie poznać cechy rasy golden retriever. Psy tej rasy charakteryzują się inteligencją, posłuszeństwem oraz łagodnym charakterem. Golden retrievery są energiczne, wytrzymałe i aktywne. Szybko przywiązują się do właściciela. Są przyjacielskie i towarzyskie, potrzebują bliskiego kontaktu z członkami rodziny, dobrze tolerują inne zwierzęta w domostwie. Ze względu na swój łagodny charakter, sprawdzają się jako towarzysze osób starszych oraz dzieci. Laki jest zawsze mile widzianym i bardzo oczekiwanym przez dzieci gościem naszego przedszkola.