Kontakt

Przedszkole Miejskie Nr 2 SŁONECZNA CHATKA ul. Sądowa 9A, 42-700 Lubliniec, e-mail: 2@przedszkolalubliniec.pl, tel. 34 351 14 02

NA MARCHEWKI URODZINY

Opublikowane przez przedszkole2 w dniu

Z cyklu „Jesiennych spotkań z Rodzicami  w przedszkolu” czterolatki razem ze swoimi paniami Ewa, Anią i Gabrysią zaprosiły swoich Rodziców „Na Marchewki urodziny”. Impreza miała charakter integracyjny- wszyscy razem wesoło się bawili.

Przywitaliśmy się  piosenką „Dzień dobry”. Pierwsze wystąpiły dzieci z wierszem „Na straganie”, tańcem „Grozik” i piosenką „Na marchewki urodziny”- później rodzice zaśpiewali tę piosenkę dla dzieci. Wszyscy przygotowali też prezenty dla Marchewki- laurki z życzeniami według własnych pomysłów, a potem bawiliśmy się w kole w zabawę ruchową „Na zielonej łące”.  Jak na każdych urodzinach, tak i na „marchewkowych” nie mogło zabraknąć poczęstunku: soku owocowego, sałatki jarzynowej ( przygotowanej przez dzieci), frytek i pieczonych kiełbasek. Przy jego przygotowaniu  pomagali nam rodzice- przynieśli potrzebne produkty ( warzywa i owoce), mama Julki G. zrobiła pyszny sok, a pani Marysia upiekła dla nas kiełbaski. Wszystkim za pomoc bardzo gorąco dziękujemy!!!
 1000 buziaków od wdzięcznych przedszkolaków!!!!
 Na koniec wszyscy bawili się na „Marchewkowej dyskotece”.
Przejdź do treści Przejdź do menu