NA MARCHEWKI URODZINY

Z cyklu „Jesiennych spotkań z Rodzicami  w przedszkolu” czterolatki razem ze swoimi paniami Ewa, Anią i Gabrysią zaprosiły swoich Rodziców „Na Marchewki urodziny”. Impreza miała charakter integracyjny- wszyscy razem wesoło się bawili.

Przywitaliśmy się  piosenką „Dzień dobry”. Pierwsze wystąpiły dzieci z wierszem „Na straganie”, tańcem „Grozik” i piosenką „Na marchewki urodziny”- później rodzice zaśpiewali tę piosenkę dla dzieci. Wszyscy przygotowali też prezenty dla Marchewki- laurki z życzeniami według własnych pomysłów, a potem bawiliśmy się w kole w zabawę ruchową „Na zielonej łące”.  Jak na każdych urodzinach, tak i na „marchewkowych” nie mogło zabraknąć poczęstunku: soku owocowego, sałatki jarzynowej ( przygotowanej przez dzieci), frytek i pieczonych kiełbasek. Przy jego przygotowaniu  pomagali nam rodzice- przynieśli potrzebne produkty ( warzywa i owoce), mama Julki G. zrobiła pyszny sok, a pani Marysia upiekła dla nas kiełbaski. Wszystkim za pomoc bardzo gorąco dziękujemy!!!
 1000 buziaków od wdzięcznych przedszkolaków!!!!
 Na koniec wszyscy bawili się na „Marchewkowej dyskotece”.