OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA

W tym roku Turniej Piłki Nożnej Dzieci o tytuł Mistrza Przedszkolaków w Piłce Nożnej odbył się 10 października. Jak co roku organizatorem turnieju było Przedszkole Miejskie Nr 8 oraz Akademia Sportowa w Lublińcu, a odbył się on w hali sportowej przy Gimnazjum Nr 1.

W turnieju wzięło udział siedem drużyn. W skład naszej drużyny wchodziły dzieci z grupy sześciolatków: Kuba S., Dawid S., Kacper S., Rafał Ś., Maja O., Julia M., Zuzia K. i Diana Z. Choć młodzi piłkarze ze Słonecznej Chatki dawali z siebie wszystko, to niestety przegrali mecz półfinałowy z reprezentacją Przedszkola Nr 6 (jak się później okazało, zdobywcami tegorocznego pucharu). Pocieszeniem dla nas był fakt, że tato Dawida i Kacpra wygrał konkurs dla rodziców na strzelanie „karniaków”. Został on nagrodzony medalem oraz pamiątkowym zdjęciem z autografem znanego piłkarza Jakuba Błaszczykowskiego. Na koniec oprócz słodkiego poczęstunku wszyscy uczestnicy dostali medale, a każde przedszkole pamiątkowy dyplom. Najważniejsze jednak jest to, że wszyscy świetnie się bawili.