OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA

Podczas meczu piłkarskiego, siedzącego na trybunach malucha zagaduje mężczyzna siedzący obok:
– Przyszedłeś sam?
– Tak, proszę pana.
– Stać cię było na tak drogi bilet?
– Nie, tata kupił.
– A gdzie jest twój tata?
– W domu, szuka biletu.

Od kilku już lat starszaki z naszego przedszkola biorą udział w turnieju piłkarskim organizowanym przez Przedszkole Miejskie Nr 8
i Stowarzyszenie Akademia Sportowa Lubliniec. W tym roku wystawiliśmy drużynę w składzie: Bartek Radecki, Kuba Moś, Krzysiu Szczęsny, Kacper Szmajda, Bartek Krawczyk, Oskar Klęsk, Tomek Gołombowski, Jeremi Radliński, Oskar Spandel i bramkarz- Kamil Kuś. Opiekunkami grupy były panie : Ewa Bąk i Anna Kolp. Według regulaminu organizatorzy nie przyznali I, II i III miejsca- wszyscy zawodnicy otrzymali medale i słodki poczęstunek ,  a sam turniej nie miał charakteru rywalizacji tylko dobrej zabawy, popularyzacji aktywnego spędzania wolnego czasu. Nasza drużyna na 6 rozegranych meczy wygrała 5 i przegrała 1 z gospodarzami turnieju, którzy byli w tym dniu niepokonani. Najlepszym strzelcem w naszej drużynie był Bartek Radecki . Wszystkim małym piłkarzom gratulujemy udanego występu i życzymy  dalszych sukcesów na murawie- być może nawet na Stadionie Narodowym.