PASOWANIE NA STARSZAKA I NADANIE GRUPIE IMIENIA- 26. x. 2011 r.

My jesteśmy motylkami, kolorowe skrzydła mamy

i fruwamy tu i tam,  gdzie słoneczko świeci nam….

26 października 2011 r. po raz ostatni w swojej przedszkolnej karierze starszaki razem z paniami Ewą, Anią i Gabrysią zaprosiły swoich Rodziców na „Jesienne spotkanie”. Głównym powodem spotkania było pasowanie na starszaka.  W tym roku szkolnym na Radzie Pedagogicznej  postanowiliśmy, że każda grupa będzie miała swoją nazwę- i tak nasza grupa będzie nazwała się MOTYLKI. Również na tym spotkaniu p. Dyrektor uroczyście nadała naszej grupie nazwę.