Kontakt

Przedszkole Miejskie Nr 2 SŁONECZNA CHATKA ul. Sądowa 9A, 42-700 Lubliniec, e-mail: 2@przedszkolalubliniec.pl, tel. 34 351 14 02

PASOWANIE NA STARSZAKA I NADANIE GRUPIE IMIENIA- 26. x. 2011 r.

Opublikowane przez przedszkole2 w dniu

My jesteśmy motylkami, kolorowe skrzydła mamy  

i fruwamy tu i tam,  gdzie słoneczko świeci nam….

26 października 2011 r. po raz ostatni w swojej przedszkolnej karierze starszaki razem z paniami Ewą, Anią i Gabrysią zaprosiły swoich Rodziców na „Jesienne spotkanie”. Głównym powodem spotkania było pasowanie na starszaka.  W tym roku szkolnym na Radzie Pedagogicznej  postanowiliśmy, że każda grupa będzie miała swoją nazwę- i tak nasza grupa będzie nazwała się MOTYLKI. Również na tym spotkaniu p. Dyrektor uroczyście nadała naszej grupie nazwę.

Sama uroczystość składała się z krótkiej prezentacji artystycznej- sześciolatki w specjalnie uszytych na tę okazję strojach śpiewały, tańczyły, recytowały wiersze. Później uroczyście wygłosiły „przyrzeczenie starszaka”, otrzymały dyplomy i „motylkowe słodycze”. Razem z Rodzicami zrobiły też „motylkowe wizytówki” na pamiątkę dzisiejszego spotkania. Na koniec bawiliśmy się na  dyskotece „u motyla”, popijając herbatkę i zjadając smakowite ciasta , ciasteczka, cukierki przyniesione przez Rodziców. Wszystkim bardzo, bardzo, bardzo dziękujemy za przygotowanie tych pyszności !!!

custom_gallery
obrazów nie znaleziono
Przejdź do treści Przejdź do menu