SPOTKANIE PRZEDŚWIĄTECZNE U MISIÓW

18 grudnia w grupie Misie odbyło się spotkanie przedświąteczne z rodzicami w formie warsztatów z wykorzystaniem elementów gimnastyki Weroniki Sherborne pt. „Choinka wiewiórka Jurka”. Rodzice i dzieci w czasie wspólnej zabawy pomogły smutnemu Jurkowi przygotować się do świąt. Po wyczerpujących ćwiczeniach przyszedł czas na prezentację wierszy i piosenek oraz wspólny poczęstunek . Uroczystość umilił występ rodzinny państwa Dylów-gra na skrzypcach i keyboardzie oraz  śpiew pastorałek i kolęd.

U. Słota