ŚWIĘTO MAMY I TATY U KRASNOLUDKÓW.- 06.06.13

Była to pierwsza wizyta Rodziców w przedszkolu na uroczystości z okazji Ich święta. Krasnoludki zaprezentowały przedstawienie „Jagodowy placek”, którego scenariusz powstał w oparciu o książkę pod tym samym tytułem napisaną przez 3-latków podczas „Tygodnia z książką w SŁONECZNEJ CHATCE”. Po spektaklu, nagrodzonym przez Gości rzęsistymi brawami, dzieci złożyły Rodzicom serdeczne życzenia, zaśpiewały „100 lat” i rozdały upominki. Rodzice otrzymali po egzemplarzu książki „Jagodowy placek” oraz obrazek z życzeniami. Następnym punktem programu był bankiet popremierowy, przygotowany głównie dzięki wspaniałym wypiekom i słodyczom przyniesionym przez Rodziców. Nie zabrakło też tytułowego jagodowego placka, który był po prostu przepyszny.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za „słodką współpracę!!!”