ŚWIĘTO MAMY I TATY U MISIÓW I KRASNOLUDKÓW

„Witamy i zapraszamy! Dziś na naszej małej scenie znaną bajkę wystawiamy.
Tytuł bajki brzmi:” Kopciuszek”- postać wszystkim dobrze znana.
Tak przez starszych, jak i młodszych bardzo mile wspominana.”

Rodzice dzieci z grup „Krasnoludków” i „Misiów” spotkali się 27 maja na sali lustrzanej w Szkole Podstawowej Nr 1 z okazji swojego święta- „Dnia Mamy i Taty”. Obejrzeli przygotowane przez obydwie grupy przedstawienie kukiełkowe „Kopciuszek”. Po występie, życzeniach, prezentach- kwiatach oraz płycie z CD z nagraną bajką wszyscy miło spędzili czas częstując się przygotowaną przez dzieci przy pomocy swoich pań galaretką z owocami i bitą śmietaną. Pomimo deszczowej pogody w sali wszyscy radośnie bawili się na przedszkolnej dyskotece.

Serdecznie dziękujemy Rodzicom za pomoc w przygotowaniu poczęstunku, pani dyrektor Szkoły Podstawowej Nr 1 za udostępnienie nam sali i mamie Piotrusia za pomoc w przygotowaniu miejsca do występu.

Bąk , A. Kolp i G. Teodorowska