ŚWIĘTO NIEPODLEGŁOŚCI 2012

9 listopada dzieci z grupy MOTYLKI razem ze swoimi paniami Urszulą Słotą i Dorotą Tadeusiak-Śliwą przygotowały montaż słowno – muzyczny z okazji obchodów rocznicy 11-go Listopada. Temat bardzo trudny dla dzieci ale warto wyrabiać u dzieci świadomość patriotyczną już od najmłodszych lat zaczynając od rodziny a teraz w przedszkolu. Dzieci na zajęciach poznają symbole narodowe, historię swojego miasta, państwa, tradycje, piękne polskie obyczaje. Z takim bagażem informacji i wiadomości łatwiej zachęcić dzieci do przygotowania uroczystości. Do Słonecznej Chatki na wspólne świętowanie przybyli: za- Burmistrza Miasta Lublińca p. Anna Jonczyk- Drzymała radni: pp Joanna Bąk, Jerzy Orszulak, Ryszard Kozok, Jan Springwald, , dyrektor ZOPO- p. Marzena Grzyb, p. Maria Dąbek- księgowa ZOPO.

Bardzo dziękujemy państwu  Iwonie i Piotrowi Pradelokom  za kwiaty, które upiększyły naszą salę podczas uroczystości.        Urszula Słota.