TURNIEJ PIŁKARSKI „OD PRZEDSZKOLA STRZELAM GOLA”

10 listopada 2012 w hali sportowej Gimnazjum nr 1 w Lublińcu odbył się kolejny już raz turniej piłkarski dzieci lublinieckich przedszkoli. Naszą drużynę reprezentowali: Ania Dyla, Ewelina Pradelok, Zuzia Gałka, Zuzia Rainholc, Krzysiu i Bartosz Breguła, Bartek Czarnecki, Olivier Jamik, Maciek Florczyk, Seweryn i Tobiasz Gadeccy. Wszyscy zawodnicy okazali się wspaniałymi sportowcami, którzy na boisku pokazali że wspólnymi siłami można zdobyć sukces. Podczas turnieju panowała atmosfera zabawy, ale również rywalizacja między drużynami. W czasie inauguracji nasi sportowcy otrzymali medale, oraz dyplom i puchar dla przedszkola. Dodatkowo zawodnicy otrzymali worki gimnastyczne, oraz piłę dla wszystkich przedszkolaków ze Słonecznej Chatki. Prezenty ufudował Bank Spółdzielczy w Gliwicach – odział Lubliniec, upominki wręczała pani dyrektor banku Pelagia Pradelok.              Urszula Słota.