URODZINKI PLUSZOWEGO MISIA

W pokoiku, przy grzejniku leży misiu na stoliku.
 Wciąż mu myśli krążą w głowie, kto przytuli go dziś sobie?
 Miś do ciebie puszcza oczka, chce noszony być na rączkach.
Przytul misia, spraw mu radość, miś odwdzięczy się zabawą.
25 XI. 2013 r. po raz kolejny w SŁONECZNEJ CHATCE obchodziliśmy Urodziny Pluszowego Misia. Dzieci obejrzały historię pluszowego misia w formie prezentacji multimedialnej, rozwiązywały zagadki o misiach- bohaterach książkowych i filmowych. Nie zabrakło też wspólnych zabaw i tańców z misiami, które w tym dniu dzieci przyniosły do przedszkola, urodzinowego tortu ze świeczkami i toastu spełnionego „gumisiowym sokiem”. Dziekujemy Tacie Bartka za upieczenie wspaniałego tortu urodzinowego. Każdy miś otrzymał prezent- pamiątkowy medal, a dzieci coś słodkiego- mufinkę w koszyczku, w jakim Kubuś Puchatek pakował przysmaki na piknik. O tym, czy impreza była udana i czy podobała się dzieciom świadczą ich minki na zdjęciach.                                                A.  Kolp i E. Bąk.