Urodziny grupy „Biedronki”

2 listopada 2012r. grupa „Biedroneczek” obchodziła swoje grupowe święto – „Urodziny Biedronki”. Przedszkolaki powitały swoich rodziców piosenką „Witamy kolorową jesień”, później podczas różnych zabaw zaprezentowały swoje umiejętności – rozpoznawały kolory, liczyły kropeczki u biedronek, dzieliły słowa na sylaby, musiały rozpoznać prawdę i fałsz, wspólnie z rodzicami układały puzzle – biedronkę, grały w „orkiestrze” i tańczyły przy piosence „Biedroneczki są w kropeczki”. Ponieważ wszystkie zadania zostały wykonane prawidłowo, wszystkie dzieci zasłużyły na miano „Starszaka” i po uroczystym ślubowaniu, że odtąd będą już zachowywać się jak prawdziwe starszaki, każde dziecko złożyło swój „podpis” w postaci odcisku palca na skrzydłach Biedronki. Następnie wszystkie przedszkolaki wraz ze swoimi rodzicami zrobiły kartki urodzinowe dla Biedronki. Ponieważ każdy miał swój własny pomysł, każda kartka była inna i bardzo oryginalna.