Urodziny w Słonecznej Chatce

Jest taki dzień w życiu każdego dziecka na który czeka z niecierpliwością – to dzień urodzin. W naszej Słonecznej Chatce ten dzień obchodzony jest bardzo uroczyście, świętuje cała grupa do której uczęszcza dziecko. To właśnie ten mały człowiek w tym dniu znajduje się w centrum uwagi. Jest najważniejszy, a inni zastanawiają się w jaki sposób mogą mu sprawić radość i przyjemność. „Urodzinowy dzień” daje też solenizantowi pewne przywileje np. ma pierwszeństwo w wyborze zabawki. Dla rozwoju dziecka ważne jest, aby raz na jakiś czas znalazło się w centrum zainteresowania. Dużą wagę przywiązujemy do tego by dziecko poczuło, że nie jest tylko jednym z wielu w grupie, lecz kimś wyjątkowym i niezastąpionym. Co ma też na celu wzmacnianie wiary w siebie.
Urodziny w naszym przedszkolu to uroczystość która na długo pozostaje w pamięci dzieci a szczególnie jubilata. To ważne wydarzenie pełne niespodzianek i niezapomnianych przeżyć. Ostatnio obchodziła swoje 7 urodziny Zuzia z grupy MOTYLKÓW.
WSZYSTKIEGO NAJLEPSZEGO!!!  100 LAT