WIELKI KONKURS EKOLOGICZNY „ZWIERZAKOLUBNI”

DRODZY PAŃSTWO,

Serdecznie prosimy i gorąco zachęcamy do oddawania głosów na nasze „dzieło”! Głosowanie rozpocznie się w dniu 27 listopada 2014 r. Na prace konkursowe może głosować każda osoba będąca zalogowanym użytkownikiem serwisu buliba.pl.

Głosowanie odbywa się każdego dnia od  7.00 do 23.00.  Do wygrania ponad 160 nagród dla przedszkoli i ponad 100 atrakcyjnych nagród dla głosujących!  Aby mieć szansę na wygranie nagród wystarczy głosować codziennie po zalogowaniu na ulubione prace konkursowe. Im więcej oddanych głosów, tym większa szansa na wygraną! Liczymy na Wasze poparcie i rozpowszechnienie głosowania wśród znajomych i rodziny. Rejestracja dla głosujących możliwa jest na stronie konkursowej w zakładce „Dla głosujących” oraz na stronie buliba.pl w zakładce „Logowanie”.