Wycieczka do drukarni

W dniu 28.11. 2012 na zakończenie cyklu zajęć „ Jak powstaje książka” dzieci 5-6 letnie z grupy MOTYLKI udały się do drukarni. Pracownicy drukarni zapoznali z kolejnymi etapami powstawania książek. Dzieci poznały sposób drukowania dawniej i obecnie, metody cięcia, zobaczyły sposób oprawy i sklejania książki.Obserwowały również pracę osób niepełnosprawnych, ich zaangażowanie i pokonywanie trudności wynikających z ich niesprawności.

Dziękujemy pracownikom Drukarni przy Stowarzyszeniu Osób Niepełnosprawnych za życzliwe przyjęcie.

Dorota Tadeusiak – Śliwa