WYRÓŻNIENI PRZEDSZKOLACY W KONKURSIE PLASTYCZNYM

16 listopada 2012 w Urzędzie Miasta odbyło się uroczyste wręczenie nagród wszystkim laureatom którzy wzięli udział w konkursie plastycznym pt. „Lubliniec moje miasto”. Prace które zdobyły nagrody zostały umieszczone w pięknie przygotowanych antyramach i będą zdobić ściany naszego magistratu.

Z naszego przedszkola zostali wyróżnieni: Wiktoria Lizurek, oraz Seweryn Gadecki. Nasi mali artyści nie kryli wzruszenia podczas wręczania nagród przez pana burmistrza E. Maniurę. Po oficjalnej części wszyscy uczestnicy stanęli do zrobienia pamiątkowego zdjęcia. Było widać że Wiktoria i Seweryn naprawdę czuli się wyróżnieni wśród uczestników spotkania, byli najmłodszymi laureatami konkursu, ich prace znalazły się wśród prac dzieci ze szkół podstawowych i ponadpodstawowych. W nagrodę za zdobycie wyróżnienia dzieci otrzymały pamiątkowe dyplomy, koszulki, Lubisia – maskotkę, folder turystyczny, zaproszenie do kina na film „Epoka lodowcowa 4”, słodycze, oraz zaproszenie w okresie ferii zimowych na wjazd jednodniowy do zaprzyjaźnionego miasta  Karsvare.

Życzymy naszym artystom dalszych sukcesów. Dzieci do konkursu przygotowała Urszula Słota.

Urszula Słota