Zajęcia dodatkowe u „Motylków”

Wielkim zainteresowaniem dzieci cieszyło się zajęcie „Latawce” z realizowane metodą Doroty Dziamskiej „Edukacja przez ruch”.

System „Edukacja przez ruch” Doroty Dziamskiej wspiera prawidłowy rozwój dziecka zapewniając wszechstronną zintegrowaną stymulacje. Dotyczy wszechstronnego wspomagania rozwoju dzieci 3-10 letnich, usprawniania poszczególnych funkcji organizmu dziecka w celu jak najlepszego przygotowania go do podjęcia nauki w szkole. Wspiera rozwój pamięci długotrwałej. Usprawnia i koryguje zaburzone funkcje dziecka, wspomaga rozwój jego zdolności i zainteresowań. Zapewnia każdemu dziecku osiągnięcie sukcesu, poczucie akceptacji i przynależności do wspólnoty.

Zajęcia metodą „Edukacja przez ruch” prowadzone są w grupie „Motylki” w piątek od godz. 13.oo do 14.oo.