BABCIA I DZIADEK U PSZCZÓŁEK

Dzień Babci i Dziadka w naszym przedszkolu na stałe wpisał się do kalendarza uroczystości przedszkolnych. W związku z tym 21 stycznia dzieci z grupy Pszczółek zaprosiły do Przedszkola swoje ukochane babcie i dziadków.

Przedszkolaki wraz z wychowawczyniami przygotowały specjalnie dla zaproszonych gości program artystyczny podczas którego z niezwykłym przejęciem deklamowały wiersze oraz śpiewały piosenki. Nie zabrakło życzeń, gromkiego „sto lat” oraz łez wzruszenia. Na koniec dzieci wręczyły swoim babciom i dziadkom własnoręcznie wykonane podarunki. Po części artystycznej wszyscy wzięli udział w słodkim poczęstunku, który zorganizowali specjalnie na tą okazje rodzice i za który bardzo serdecznie dziękujemy. Wszystkim babciom i dziadkom natomiast serdecznie dziękujemy za przybycie do naszego Przedszkola.

Anna Świder