PSZCZÓŁKI NA PIKNIKU

Zielona polana, na polanie kocyk, na kocyku my,
śpiew ptaków, blask słońca , szum drzew, las zielony- piknik wymarzony!

To była nasza pierwsza wycieczka w tym roku szkolnym. Do  piknikowego wózka zapakowaliśmy koce, wodę do picia, wodę do mycia rąk, worek na śmieci, papierowe ręczniki, a do plecaków każda Pszczółka zabrała soczek i torebkę ze smakołykami i pomaszerowaliśmy na Bulwar Europejski. To jedno z wielu pięknych miejsc do odpoczynku i relaksu w naszym mieście. Koce rozłożyliśmy pod napisem LUBLINIEC. Po wspólnym biesiadowaniu posprzątaliśmy wszystkie papierki do kosza i ruszyliśmy w stronę placu zabaw przy tężniach. Bawiliśmy się wspaniale i  zadowoleni wróciliśmy do przedszkola na obiad. Odpoczynek na leżakach przedłużył nam się w tym dniu o pół godziny- tacy byliśmy zmęczeni.

Paczuszki ze smakołykami zostały przygotowane ze słodyczy przyniesionych na Wielki Bal Urodzinowy.

wychowawczynie grupy Ewa Bąk i Anna Kolp