Rekrutacja-GPP-2017.2018

Drodzy Rodzice!

Uprzejmie informujemy, że w dniach od 5 marca do 11 marca należy złożyć w Przedszkolu Deklarację o kontynuowaniu wychowania przedszkolnego lub Deklarację o rezygnacji z wychowania przedszkolnego (druki będą dostępne u wychowawców grup).

Jak podaje Urząd Miejski w Lublińcu od 12 marca 2019r. rozpocznie się nabór dzieci do przedszkoli miejskich, na rok szkolny 2019/2020. Rekrutacja będzie przeprowadzona dla wszystkich dzieci zamieszkałych na terenie Gminy Lubliniec w wieku 3, 4, 5 i 6 lat (dzieci 6-letnie obowiązane są do odbycia rocznego przygotowania przedszkolnego) czyli urodzone w latach 2013-2016.

Nabór dzieci będzie odbywał się z wykorzystaniem systemu elektronicznego. Ważne jest, aby po wypełnieniu formularza w formie elektronicznej dostarczyć wypełniony i podpisany wniosek do przedszkola pierwszego wyboru.

Szczegółowe informacje dotyczące naboru dostępne są w zakładce REKRUTACJA.